Majstrovské ambície, ale slabé výsledky: Po prehre v Nových Zámkoch skončil hlavný tréner

Bývalý tréner HC Dukla Ingema Michalovce Miroslav Chudý na lavičke
Bývalý tréner HC Dukla Ingema Michalovce Miroslav Chudý na lavičke

MICHALOVCE - V extraligovom klube HK Dukla Ingema Michalovce skončil hlavný tréner Miroslav Chudý. K ukončeniu spolupráce došlo po tom, ako michalovskí hokejisti prehrali päť zápasov za sebou. Klub informoval o zmene na trénerskom poste na svojej oficiálnej stránke.

Chudý sa rozhodol ukončiť svoje pôsobenie na striedačke Michaloviec po tom, ako jeho zverenci prehrali v utorňajšom zápase na ľade Nových Zámkov 2:3 po predĺžení. Po 11 zápasoch majú na konte 14 bodov a sú na 8. mieste tabuľky. "V prvom rade by som sa chcel poďakovať celej michalovskej hokejovej rodine za tri krásne roky, počas ktorých sa Michalovce stali mojím druhým domovom. Celé mesto žije hokejom a klub má úžasnú podporu fanúšikov, ktorú sme si všetci užívali. Verím, že ľudia sa na 'zimák' dostanú čím skôr a dôvodov na radosť budú mať ešte veľa," citovala Chudého oficiálna stránka michalovského klubu.

Chudý prišiel do michalovského klubu v októbri 2017, keď A-mužstvo pôsobilo v druhej najvyššej súťaži. V nej ho dvakrát doviedol k víťazstvu a v ročníku 2018/2019 s ním postúpil do najvyššej súťaže.


Tagy: Miroslav Chudý HK Dukla Ingema Michalovce

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
TASR
Foto:
TASR/Roman Hanc

DISKUSIA