Liverpool trápia nefutbalové problémy: Klopp vyriešil koronavírus Salaha interne

Jürgen Klopp hovorí inštrukcie Mohamedovi Salahovi
Jürgen Klopp hovorí inštrukcie Mohamedovi Salahovi

LIVERPOOL - Tréner futbalistov FC Liverpool Jürgen Klopp vyriešil koronavírusovú "kauzu" s egyptským útočníkom Mohamedom Salahom interne. Kanonier "The Reds" mal počas asociačného zrazu pozitívny test na koronavírus a médiá informovali, že sa nakazil počas svadby svojho brata.

Nemecký tréner odmietol novinárom povedať, či Salahovi hrozil disciplinárny trest. "Bolo to iba medzi Moom a mnou. Už sme to vyriešili a medzi nami je všetko v poriadku. Do Británie priletí v piatok, bude na dobrom mieste, cíti sa dobre a nemal žiadne príznaky, v tomto smere je všetko v poriadku," citovala Kloppa agentúra AP.

Salah vynechá nedeľný ligový zápas obhajcu s Leicestrom na Anfielde, otázne sú budúcotýždňové zápasy s Atalantou Bergamo v Lige majstrov, resp. v Premier League s Brightonom. "Som presvedčený, že už čoskoro budem na ihrisku," napísal Salah v utorok na sociálnej sieti.

Sám Klopp sa v lete v rodnom Nemecku dostal do podobnej situácie. Pozvánku na narodeninovú oslavu svojho priateľa napokon na poslednú chvíľu odmietol. "Bolo tam pozvaných päťdesiat ľudí a v poslednej minúte som to odvolal. Bola to len narodeninová oslava, v tom čase v Nemecku povolená. Bolo to celé vonku, celá organizácia, ale aj tak som nešiel. V iných krajinách a v iných situáciách je však na vás zvýšený sociálny tlak, ja tomu rozumiem," vysvetlil Klopp.


Tagy: Jürgen Klopp Mohamed Salah Liverpool FC

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/AP/Peter Dejong

DISKUSIA