Ostrý konflikt hráčov Arsenalu skončil tržnou ranou! Trénera neteší únik informácií

David Luiz opúšťa ihrisko po červenej karteDavid Luiz opúšťa ihrisko po červenej karte Zdroj: SITA/AP/Laurence Griffiths

LONDÝN - Tréner futbalistov Arsenalu Londýn Mikel Arteta vyvodí dôsledky voči osobe, ktorá zverejnila informáciu o piatkovom konflikte medzi stredopoliarom Danim Ceballosom a obrancom Davidom Luizom. Druhý menovaný počas tréningového zápasu údajne napadol Ceballosa a spôsobil mu tržnú ranu na tvári po tom, ako ho hráč tvrdo atakoval.

"Vôbec ma neteší, že niekto z nášho tábora vynáša takéto informácie. Ak sa potvrdí moje podozrenie, že niekto zvnútra porušil základné princípy súkromia a diskrétnosti, vyvodím dôsledky. Na tréningu je súťaživosť úplne prirodzená a takéto veci sa stávajú často. Väčšinou sa však vyriešia za zatvorenými dverami. Nejde naozaj o žiadny problém," povedal Arteta pre BBC.

Ceballos, ktorý v Arsenale hosťuje z Realu Madrid, označil na svojich sociálnych sieťach informáciu za klamlivú. Už v minulosti však mal drobný incident so svojím spoluhráčom. V septembri, pri rozcvičke pred zápasom na pôde Fulhamu, strčil do Eddieho Nketiaha.  

Viac o téme: Arsenal Londýn David Luiz Dani Ceballos
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP/Laurence Griffiths
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články