FOTO Vlhovej osláv po 200-bodovom víkende snov: Takéto niečo ste si určite nepredstavovali!

Petra Vlhov�
Petra Vlhov�

LEVI - Jeden víkend, štyri kolá, dve prvé miesta a krásnych dvesto bodov. Lepšie to už pre Petru Vlhovú dopadnúť ani nemohlo. Po fantastickom vystúpení v Levi však neoslavovala tak, ako by si mnohí fanúšikovia predstavovali. Život športovca je totiž veľmi náročný a čas na vydýchnutie sa nájde iba vzácne.

Petra Vlhová sa nezľakla ani návratu Mikaely Shiffrinovej, ktorú totálne zatienila. Slovenská lyžiarska hviezda suverénne triumfovala a právom svieti na čele mnohých štatistík a rebríčkov. Hoci dôvodov na oslavu bolo viacero, žiadne bláznivé akcie so šampanským v ruke nečakajte. Petra je v jednom kruhu a po tvrdej práci ju čaká zase len tvrdá práca. Na otázky, ako bude oslavovať, poslala výstižnú odpoveď v podobe fotky. Ťažko povedať, či sa ležanie na letisku počíta ako oslava, ale zatiaľ to bude musieť stačiť.

"Môžem vám povedať, že sa z toho veľmi teším. Nikdy sa mi ešte nepodarilo, že by som za víkend zobrala 200 bodov. Bolo to naozaj veľmi náročné, ale nakoniec to dopadlo takto a ja sa z toho veľmi teším," povedala Petra Vlhová vo videu nahrávaného na palube lietadla.

 


Tagy: Petra Vlhová

Zdroj:
športky
Foto:
TASR/AP - Jussi Nukari/Lehtikuva; Video: Instagram - Petra Vlhová

DISKUSIA