Odveta medzi Tysonom a Jonesom Jr. v Moskve? Možno by sa aj Mike chcel stať ruským občanom!

Tyson pri návrate do ringu v exhibícii remizoval s JonesemTyson pri návrate do ringu v exhibícii remizoval s Jonesem Zdroj: SITA/Joe Scarnici/Triller via AP

MOSKVA - Exhibičná odveta medzi bývalými americkými profesionálnymi boxermi Mikeom Tysonom a Royom Jonesom Jr. by sa mohla uskutočniť na Červenom námestí v Moskve. Dvojica päťdesiatnikov si zmerala sily minulý týždeň v Staples Center v Los Angeles, po ôsmich dvojminútových kolách sa duel niekdajších majstrov sveta skončil remízou.

O zámere usporiadať odvetu v ruskej metropole informoval šéf Ruskej boxerskej federácie a kandidát na prezidenta Medzinárodnej boxerskej asociácie (AIBA) Umar Kremlev.

"Veľmi sa mi páčilo, aký výkon predviedli aj vo svojom veku. Popularizuje to box, ktorý nemá limity, akákoľvek generácia sa mu môže venovať. Bolo by úžasné, keby sa nám podarilo zorganizovať odvetu na Červenom námestí. Budeme o tom diskutovať, možno by sa aj Tyson chcel stať ruským občanom," citovala Kremleva agentúra TASS. Jones Jr. vlastní aj ruské občianstvo od roku 2015.

Viac o téme: Mike Tyson Roy Jones Jr.
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/Joe Scarnici/Triller via AP
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články