Bývalý riaditeľ Realu hovorí o veľkých problémoch: Veľa hráčov ani nevie, čo majú robiť!

Tréner Realu Madrid Zinedine Zidane
Tréner Realu Madrid Zinedine Zidane

MADRID - Bývalý futbalista a športový riaditeľ Realu Madrid Predrag Mijatovič vyslovil svoj názor na aktuálne dianie v tíme kráľovského veľkoklubu, kde je manažér Zinedine Zidane pod paľbou obrovskej kritiky.

Jeho tím v posledných piatich zápasoch zaznamenal tri prehry, jednu remízu a iba jednu výhru. Mijatovič poukázal na viaceré problémy, ktoré v tíme bieleho baletu vidí. "Súčasný tím Realu Madrid je plný pochybností. Veľa hráčov podľa mňa nevie, čo májú robiť. A to sa netýka len zápasu proti Šachtaru, ktorý bol tragický, to sa týka celej sezóny. Hráči nemajú dostatočnú sebadôveru. Zinedine Zidane vidí, že jeho hráči nie sú schopní zvládať všetky taktické úlohy, ktoré im dáva a to je veľký problém. Hráči si musia uvedomiť, že do toho musia dať viac. Inak je obviňovaný len tréner. Real Madrid dokázal, že v dôležitejších zápasoch to dokáže zvládnuť, ale problémom sú zápasy so slabšími tímami. To môžeme vidieť v La Lige a v Lige majstrov," povedal Mijatovič.
 
V španielskych médiách sa už špekuluje o tom, že rozhodujúci bude zápas Ligy majstrov proti nemeckému Mõnchengladbachu. Real Madrid ešte nikdy nebol vyradený zo skupinovej fázy, takže ak by tento duel zverenci manažéra Zinedine Zidana nezvládli, mohlo by to znamenať Francúzov koniec.

Tagy: Real Madrid Zinedine Zidane Predrag Mijatovič

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP Photo/Martin Meissner

DISKUSIA