VIDEO Terminátor Vémola sa vracia do boja: Ak nevyhrá hneď v prvom kole, ukončí kariéru!

Karlos Vémola
Karlos Vémola

BRNO - Elitného českého MMA bojovníka Karlosa Vémolu čaká opäť po roku prestížny súboj, tentoraz ale s papierovo výrazne ľahším súperom. Potom, čo vlani v novembri prehral vo vypredanej O2 aréne zápas s Attilom Véghom zo Slovenska, stretne sa v sobotu v Brne s Václavom Mikuláškom. Druhým vrcholom podujatia Oktagon 19 bude bitka medzi zatiaľ jedinou Češkou, ktorá sa presadila v organizácii UFC, Luciou Pudilovou a Švédkou Corneliou Holmovou.

Vémola je podľa stávkových kancelárií proti Mikuláškovi veľkým favoritom a v minulých týždňoch niekoľkokrát vyhlásil, že ak nevyhrá hneď v prvom kole, ukončí kariéru.

"Prvé kolo bude veľmi intenzívne. Baba Jaga (Mikulášek) má jedinú šancu, musí do toho ísť hop alebo trop. Ja do toho pôjdem taktiež hop alebo trop, takže od prvej sekundy to bude boj. Bude to veľmi intenzívny a rýchly súboj. Rozhodne do druhého kola nedôjde," povedal Vémola v relácii MMA Letom Svetom.

Mikulášek sa pozície outsidera nebráni, za svoj úspech považuje len samotný fakt, že promotér aj Vémola zápas s ním odsúhlasili. Navyše verí, že môže favorita zaskočiť a poraziť. "Ja si z toho fakt nerobím hlavu, pretože mi o nič nejde. Keď vyhrám, je to super. Keď neuspejem, nič sa nedeje, ideme ďalej. Víťazstvo poteší, prehra naučí. Taká je moja mentalita a ja si z toho nič nerobím. ako nad čím sa bude Karlos radovať? Že vyhral nado mnou? Ja som v tejto hre naozaj no name," uviedol Mikolášek pre iSport.cz. 


Tagy: MMA Attila Végh Oktagon Karlos Vémola Václav Mikulášek

Zdroj:
ČTK
Foto:
TASR/Jakub Kotian; Video: YouTube/OKTAGON MMA

DISKUSIA