Gólové suchoty Guľovcov nemajú konca: Plzeň senzačne padla na domácej pôde!

Adrian GuľaAdrian Guľa Zdroj: Profimedia

PRAHA - Futbalisti Baníka Ostrava zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 10. kola najvyššej českej súťaže na pôde SFC Opava 2:1. O triumfe hostí v sliezskom derby rozhodol v nadstavenom čase Jaroslav Svozil.

Gólové suchoty naďalej trápia futbalistov Viktorie Plzeň, ktorých koučuje slovenský tréner Adrian Guľa. Guľovci ani v treťom zápase po sebe nenašli recept na prekonanie defenzívy súpera a po góle Papadopulosa z 38. minúty doma senzačne podľahli Karvinej.

Viktoria Plzeň - MFK Karviná 0:1 (0:1)
Gól: 38. Papadopulos
/M. Káčer hral od 89. minúty - Ch. Herc hral do 65. minúty, M. Janečka (obaja Karviná) hral od 65. minúty, D. Guba hral od 77. minúty, L. Čmelík hral od 83. minúty/

Sigma Olomouc - 1. FK Příbram 1:1 (1:0)
Góly: 37. Houska (z 11 m) - 88. Antwi
/L. Greššák odohral celý zápas - P. Kleščík hral do 74. minúty/

Bohemians 1905 - FK Pardubice 1:1 (1:0)
Góly: 7. Necid - 63. Huf

SFC Opava - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
Góly: 86. Žídek - 78. Azevedo (z 11 m), 90.+1 Svozil, ČK: 45.+2 Pokorný (Ostrava)