Hokejisti iClinic Bratislava u našich susedov neuspeli: Capitals nestačili na rakúskeho súpera

Hokejisti iClinic Bratislava na Dornbirn nestačiliHokejisti iClinic Bratislava na Dornbirn nestačili Zdroj: Instagram - Iclinic Bratislava

DORNBIRN - Hokejisti iClinic Bratislava prehrali v sobotňajšej dohrávke 6. kola medzinárodnej Ice Hockey League (IHL) s tímom Dornbirn Bulddogs 1:4. Zápas sa hral v Rakúsku. Capitals figurujú v neúplnej tabuľke na desiatej priečke so ziskom 17 bodov.

Capitals nevyužili v úvode zápasu presilovku pri vylúčení Eggera a v závere prvej tretiny inkasovali z hokejky Rapuzziho. Gól do šatne nimi otriasol a v druhom dejstve dostali v priebehu 11 minút ďalšie tri góly. Brankára Baroša následne vystriedal Hamerlík. Capitals sa podarilo už iba skorigovať prehru vďaka Lapšanskému.

Iclinic Bratislava - Dornbirn Bulddogs 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Góly: 37. Lapšanský (Bubela, Fortier) – 19. Rapuzzi (Jevpalovs, Kokkila), 22. Jevpalovs (Yogan, Rapuzzi), 27. Schwinger, 33. Yogan (Kaldis, MacKenzie), vylúčení: 3:2 na 2 min., presilovky a oslabenia: 0:0

Capitals: Baroš (33. Hamerlík) – Finn, Bohunický, Šedivý, Guimond, Boldižár, Romančík – Miklík, Hults, Ahl – Higgs, Bubela, Lapšanský – Fortier, Buc, Šalka – Varga, Suja, Bezák – Hudec

Dornbirn: Östlund – MacKenzie, Kaldis, Nilsson, Kokkila, Schnetzer, Magnan – Jevpalovs, Rapuzzi, Yogan – Woger, Brosseau, Romig – Schwinger, Häussle, Macierzynski – Egger, Pöschmann, Fröwis

Viac o téme: Iclinic Bratislava Dornbirn Bulddogs