Neporazený šampión Mayweather opäť v ringu: Za súpera dostal slávneho youtubera!

Floyd MayweatherFloyd Mayweather Zdroj: SITA/AP/Eugene Hoshiko

BRATISLAVA - Neskutočná správa, ktorá určite prekvapí nejedného fanúšika boxu. Neporazený šampión Floyd Mayweather sa znovu chystá boxovať proti netypickému súperovi. Do ringu sa spolu s ním postaví mladá hviezda známa predovšetkým z platformi Youtube. Logan Paul doposiaľ boxoval iba v jednom zápase a už sa mu dostalo cti postaviť sa tomu najlepšiemu.

Mayweather sa môže pýšiť úctyhodným skóre 50-0. To znamená, že ho v 50 zápasoch nebol schopný nikto poraziť, a to boxoval proti skutočným esám. Na druhej strane 25-ročný Paul boxoval iba raz. Súperil s ďalším youtuberom KSI, ktorému podľahol, takže má nelichotivú bilanciu 0-1. 

Aj keď pôjde o súboj Dávida s Goliášom, Paul má obrovskú fanúšikovskú základňu, vďaka ktorej sa tento zápas bude môcť konať. Ako je to v poslednej dobe bežné, aj tento zápas bude môcť sledovať iba ten, kto si za to zaplatí, a to platí aj pre ľudí, ktorí sa chcú pozerať cez internet. Do ringu ho teda dostala sláva a nie talent. Súboj sa uskutoční 20. februára. Najlacnejší vstup pre divákov začína na hranici 25 dolárov. Získa ho však iba prvých milión ľudí. Následne sa ceny zvyšujú až po hranicu 70 dolárov.

 

Viac o téme: Floyd Mayweather Logan Paul
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP/Eugene Hoshiko
  • Zdroj: športky

Súvisiace články