Slová Cristiana Ronalda prekvapia fanúšikov Barcelony: Toto povedal po zostrelení Messiho!

Lionel Messi a Cristiano Ronaldo počas zápasu Ligy majstrov medzi Barcelonou a Juventusom
Lionel Messi a Cristiano Ronaldo počas zápasu Ligy majstrov medzi Barcelonou a Juventusom

BARCELONA - Cristiano Ronaldo prispel dvomi gólmi k víťazstvu Juventusu Turín na pôde FC Barcelona 3:0, znamenajúcemu prvenstvo v G-skupine prestížnej Ligy majstrov. Portugalská hviezda v tomto stretnutí zatienila argentínskeho kúzelníka Lionela Messiho.

35-ročný Ronaldo však po samotnom zápase vyslovil krásne slová na adresu svojho bývalého veľkého súpera zo španielskej La Ligy, keď ešte v drese Realu Madrid zvádzal s Lionelom Messim veľké súboje o tituly a individuálne ocenenia. Ronaldo vzdal Messimu a Barcelone veľký rešpekt.

"Na futbalové ceremoniály chodíme spolu už vyše trinásť rokov, ale nikdy som ho nevnímal ako rivala. To všetko medzi nami vyvolávajú médiá, pretože my sme spolu vždy dobre vychádzali. Myslím si, že ak sa spýtate Lea, povie vám to isté. Vždy sa pre mužstvo snažil robiť to najlepšie, podobne ako ja. Viete, aký je futbal, ľudia budú vždy vyhľadávať rivalitu, aby vytvorili viac vzrušenia. Messi je stále rovnako kvalitný hráč. A aj keď Barcelona prežíva zložité obdobie, stále je to Barcelona. Sú veľmi silné mužstvo a verím, že sa z toho dostanú," uviedol Ronaldo na adresu Messiho a jeho tímu.
 

Tagy: Cristiano Ronaldo Lionel Messi FC Barcelona Juventus Turín

Zdroj:
športky
Foto:
twitter.com

DISKUSIA