VIDEO Mladá hviezda zasypala McGregora nadávkami: Ty írsky zm*d! Tu je šek na 50 miliónov

Jake PaulJake Paul

NEW YORK - Doba sa mení a ľudia dostávajú to, po čom prahnú. So súbojmi slávnych osobností so športovými profíkmi sa v poslednej dobe roztrhlo vrece. Známy youtuber Jake Paul, brat Logana Paula, by sa rád stretol v ringu s Conorom McGregorom. O tento zápas má už dlhšie záujem, avšak odpoveď z druhej strany neprichádza. Rozhodol sa teda pritvrdiť a írskemu zápasníkovi poslal odkaz plný vulgarizmov.

Jake Paul je stále iba 23-ročný mladík, ktorý má na platforme Youtube viac ako 20 miliónov sledovateľov. Spoločne s bratom im učarovali bojové športy a už sa stihli predstaviť v pár zápasoch. Zatiaľ čo Logan prehral, jeho mladší brat Jake dvakrát vyhral. Nešlo však o súboj s profíkom, po ktorom teraz prahne. A vybral si azda toho najslávnejšieho, McGregora.

Šance, že sa tento zápas uskutoční, sú však nulové. Aspoň tak sa vyjadril Dana White: "Jake a jeho brat Logan Paul odviedli kus roboty, keď sa dostali do sveta bojových športov. Logan prehral s nejakým chlapcom, ktorý hrá hry na počítači a teraz ide boxovať s Floydom Mayweatherom? To je šialené. Ale chápem to, v hre je veľa peňazí a trh si to pýta, ale ja takéto veci nerobím. Floyd si to ale môže dovoliť, pretože bojoval s každým, s kým bojovať mal. Príde čas, kedy si takéto niečo bude môcť dovoliť aj Conor McGregor. Práve teraz je jedným z najlepších zápasníkov na svete. Nemal by bojovať s nejakým chlapcom, ktorý točí videá na Youtube."

Táto správa mladého youtubera rozhodne nepotešila a do sveta vypustil video plné vulgarizmov. S cigarou, pohárom whisky a írskou vlajkou za chrbtom sa vyjadroval skutočne nevyberane: "Ako sa máš, ty írsky zm*d? Dobré ráno Conor McGregor. Viem, že teraz asi biješ nejakých starých pánov v bare. Môj tím ti poslal ponuku na 50 miliónov dolárov. To je najväčšia ponuka, akú si kedy dostal, ale bojíš sa so mnou zápasiť. Vyhýbaš sa mi, lebo nechceš prehrať s posratým youtuberom. Ty máš skóre 0-1 ako boxer, ja 2-0. A ty chceš teraz zápasiť s niekým, kto má na instagrame menej sledovateľov ako môj pes. A Dana White? Ty si jeden škaredý plešatý hajzel. Ty si povedal, že zápasu mňa s Conorom dávaš 0% šancu? Ty máš akurát tak 0% šancu na to, že sa s niekým vyspíš. Obaja sa bojíte. Podpíšte už konečne kontrakt, idioti."

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 5
Viac o téme: Conor McGregor Jake Paul
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Youtube; VIDEO: Youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články