Spartakovci na posledný zápas jesene nenastúpia: Koronavírus v Trnave! Súboj s ViOnom odložený

Na snímke vľavo hráč Trnavy Erik Pačinda a hráč DAC Andrija BaličNa snímke vľavo hráč Trnavy Erik Pačinda a hráč DAC Andrija Balič Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj

BRATISLAVA - Stredajší súboj 18. kola futbalovej Fortuna ligy 2020/2021 ViOn Zlaté Moravce - Spartak Trnava sa neuskutoční. Duel sa musel odložiť pre nedostatočný počet negatívne testovaných hráčov v tíme trnavského Spartaka. Informoval oficiálny web najvyššej súťaže.

"Spartak Trnava nedisponuje na posledný jesenný zápas Fortuna ligy v zmysle Usmernenia ÚLK dostatočným počtom zdravých hráčov. V tíme je viacero futbalistov, ktorí mali pozitívne testy na ochorenie COVID-19. Výsledok je taký, že zápas 18. kola Fortuna ligy medzi domácim ViOnom Zlaté Moravce a Spartakom Trnava musela ÚLK odložiť. Zápas 18. kola Fortuna ligy sa odohrá v náhradnom termíne, o ktorom budeme informovať," uviedla ÚLK v oficiálnom stanovisku.

Pre koronavírus v mužstve FK Pohronie ÚLK už skôr musela odložiť tímu zo Žiaru nad Hronom dva záverečné jesenné zápasy 17. a 18. kola s Nitrou, resp. Sereďou. Tie sa dohrajú začiatkom februára budúceho roka.

Viac o téme: Spartak Trnava ViOn Zlaté Moravce Fortuna liga
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR - Lukáš Grinaj
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články