VIDEO Bénés prispel svojím výkonom k remíze Borussie: Stindl zatienil všetkých na ihrisku

Lars Stindl oslavuje gól so svojimi spoluhráčmiLars Stindl oslavuje gól so svojimi spoluhráčmi Zdroj: SITA/Arne Dedert/dpa via AP

BERLÍN - Futbalisti Eintrachtu Frankfurt remizovali v utorkovom 12. kole nemeckej Bundesligy doma s Borussiou Mönchengladbach 3:3. Za hostí odohral prvý polčas slovenský stredopoliar László Bénes, jeho spoluhráč Lars Stindl zaznamenal hetrik.

David Abraham vidí od Galéria fotiek (9) Zdroj: SITA/Arne Dedert/dpa via AP

Frankfurt hral od 81. minúty bez vylúčeného Davida Abrahama, v tom čase viedli domáci 3:1. Presilovku využili hostia v závere, keď Stindl najskôr v 90. minúte znížil a v piatej minúte nadstavenia svojim tretím gólom v zápase zabezpečil Borussi bod.

Hertha Berlín doma remizovala s Mainzom bez gólov, slovenský obranca Berlínčanov Peter Pekarík začal súboj na lavičke náhradníkov a do hry naskočil v 72. minúte. Dortmund po odvolaní ténera Luciena Favreho vyhral na ihrisku Werderu Brémy 2:1.

Bundesliga - 12. kolo:
Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach 3:3 (3:1)
Góly: 22. a 24. Silva (prvý z 11 m), 32. Barkok - 14., 90. a 90.+5 Stindl (druhý z 11 m), ČK: 81. Abraham (Frankfurt)