VIDEO V Tipos extralige poriadne vzplanuli vášne: Bokroš sa takmer pobil s kanadským koučom!

Ernest Bokroš verzus kanadský tréner Dave Allison
Ernest Bokroš verzus kanadský tréner Dave Allison

MIŠKOVEC - Hokejisti HC 07 Detva zvíťazili v stredajšej dohrávke 8. kola Tipos extraligy na ľade DVTK Jegesmedvék Miškovec 4:0. Hráči Detvy tým potvrdili stúpajúcu formu, keď vyhrali päť z uplynulých šiestich zápasov. Pre Miškovec je to už siedma prehra po sebe.

Po zápase ale silno zarezonoval poriadne vyhrotený konflikt medzi trénermi obidvoch tímov. Kanadský kouč maďarského celku Dave Allison pri odchode zo striedačky poslal zrejme hosťujúcemu kormidelníkovi Ernestovi Bokrošovi pár "teplých" slov, ktoré niekdajšieho trénera reprezentačnej dvadsiatky poriadne rozzúrili.

Nahnevaný Bokroš sa rozbehol za svojím náprotivkom a organizátori mali plné ruky práce, aby kohútov udržali od seba. Kormidelník Detvy dokonca viackrát jednu z organizátoriek odstrčil, aby si vytvoril priestor a pokúsil sa dostať ku kanadskému koučovi. Našťastie sa mu to nepodarilo a aj vďaka snahe viacerých zainteresovaných vrátane čiarového rozhodcu k vážnejšiemu fyzickému stretu trénerských kohútov nedošlo. 

Aktuálne piaty celok tabuľky z Detvy sa v ďalšom zápase predstaví na domácom ľade proti úradujúcemu majstrovi z Banskej Bystrice, DVTK sa čiernu sériu siedmich prehier v rade pokúsi prelomiť na ľade HK Poprad. 


Tagy: Ernest Bokroš HC 07 Detva DVTK Jegesmedvék Miškovec Dave Allison

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Screenshot - Tipos extraliga; Video: Tipos extraliga

DISKUSIA