Schranz v Česku využil chybu skúseného brankára, Hromada gólom prispel k hladkej výhre Liberca

Jakub Hromada a jeho gólové oslavyJakub Hromada a jeho gólové oslavy Zdroj: profimedia.sk

PRAHA - Slovenský futbalový reprezentant Ivan Schranz v 13. kole českej ligy gólom pomohol k výhre Jablonca nad Českými Budějovicami 2:1. V 20. minúte po chybe skúseného brankára Jaroslava Drobného otvoril skóre zápasu.

Gólom pomohol Libercu k výkre nad Mladou Boleslavou 3:0 Jakub Hromada, ktorý sa presadil už v 6. minúte pohotovou strelou z hranice šestnástky.

Jakub Hromada a jeho Galéria fotiek (2) Zdroj: profimedia.sk

Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav 3:0 (2:0)
Góly: 6. HROMADA, 29. Tatajev (vlastný gól), 90.+1 Rondič (z 11 m). /J. Hromada hral celý zápas a v 6. min strelil gól, M. Koscelník hral do 71. min, L. Csano (všetci Liberec) bol na lavičke náhradníkov - R. Mazáň (Ml. Boleslav) hral celý zápas/.

FK Jablonec - SK Dynamo České Budějovice 2:1 (1:0)
Góly: 20. SCHRANZ, 61. Pilař - 70. van Buren. /I. Schranz hral do 90. min, v 20. min strelil gól, v 43. min dostal ŽK, J. Považanec (obaja Jablonec) hral do 90. min - L. Skovajsa hral celý zápas, M. Králik hral celý zápas, L. Jánošík (všetci Č. Budějovice) nastúpil v 72. min/

FK Příbram - MFK Karviná 0:1 (0:1)
Gól: 27. Bartošák. /Ch, Herc hral do 80. min, L. Čmelík nastúpil v 76. min, R. Mikuš hral od 80. min, M. Janečka (všetci Karviná) nastúpil v 89. min/

Viac o téme: Ivan Schranz Jakub Hromada