VIDEO Kuckov gól Parme nepomohol: Hanebný debakel Juventusu, Fiorentina si vezie z Turína všetky body

Hráči Fiorentiny sa tešia z gólu do siete JuventusuHráči Fiorentiny sa tešia z gólu do siete Juventusu Zdroj: SITA/Fabio Ferrari/LaPresse via AP

CROTONE - Slovenský futbalový reprezentant Juraj Kucka sa strelecky presadil v 14. kole talianskej Serie A. Jeho gól však nezabránil prehre Parmy na pôde Crotone 1:2. Kucka v 57. minúte po rohovom kope razantnou hlavičkou stanovil konečný výsledok. O triumfe domácich rozhodol dvoma gólmi brazílsky útočník Junior Messias. Futbalisti Juventusu Turín utrpeli prvú prehru v tejto sezóne najvyššej talianskej súťaže. V 14. kole Serie A podľahli doma Fiorentine 0:3. Úradujúci majster doplatil na vylúčenie Juana Cuadrada, ktorý dostal už v 18. minúte červenú kartu za hrubý faul.