FOTO S raketou si veľa nezarobila, tak to skúša inak: Mladá tenistka predáva nahé fotografie!

Angelina Graovacová
Angelina Graovacová

SYDNEY - Devätnásťročná austrálska tenistka Angelina Graovacová sa rozhodla zarobiť si peniaze predajom svojich fotografií.

Ako informoval portál au.sports.yahoo.com, zaregistrovala sa na webovej stránke OnlyFans. Na nej môžu tvorcovia obsahu zarábať peniaze zverejňovaním svojich fotografií alebo videí. Táto služba je populárna v zábavnom priemysle pre dospelých.

Graovacová, ktorá v súčasnosti nefiguruje v rebríčku WTA, zverejnila už niekoľko nahých fotografií. Predtým sa do tejto služby zaregistroval známy austrálsky tenista Bernard Tomič. Mladá tenistka hrá na turnajoch ITF, profesionálnu kariéru odštartovala v roku 2018. Zatiaľ sa však nezúčastnila na žiadnom turnaji WTA. Vďaka svojej tenisovej kariére zatiaľ zarobila 3500 dolárov.

Aj napriek tomu, že Austrálčanka so srbskými koreňmi hráva len na turnajoch z kategórie ITF, na kurtoch sa jej príliš nedarí. Od roku 2018 dosiahla na turnajoch medzi seniorkami iba deväť výhier a až 37 krát sa musela zmieriť s prehrou. Uvidíme, či sa jej v novej "kariére" bude dariť viac ako v tej doterajšej tenisovej, ktorú samozrejme ešte má celú pred sebou. 


Tagy: Angelina Graovacová Onlyfans

Zdroj:
TASR, športky
Foto:
Instagram - Angelina Graovacová; Video: Youtube

DISKUSIA