Jedenástka futbalistov, ktorým vypršia kontrakty: Medzi voľnými hráčmi nájdeme poriadne zvučné mená!

David Alaba
David Alaba

BRATISLAVA - Zimné prestupové okno vo futbale je otvorené od začiatku januára, ale vzhľadom na zložitú ekonomickú situáciu a neistotu spojenú s pandémiou koronavírusu sa neočakávajú nejaké veľké prestupy. Dokonca aj giganti ako FC Barcelona, Real Madrid, Bayern Mníchov či Manchester United neplánujú veľké investície.

Za spomenutie však stoja futbalisti, ktorým na konci aktuálnej sezóny vypršia platné kontrakty. To znamená, že títo hráči už môžu v súčanosti rokovať s prípadnými záujemcami o ich služby. Po uplynutí platnej zmluvy sa následne v lete pripoja k novému klubu.


Známy futbalový portál Transfermarkt zverejnil zaujímavú jedenástku hráčov, ktorým sa po tejto sezóne končí zmluva. Samozrejme je možné, že niektorí z týchto futbalistov nakoniec zotrvá v súčasnom klube, kedže napríklad v prípade Sergia Agüera (Manchester City) a Lionela Messiho (FC Barcelona) majú kluby záujem o ich o ďalšie zotrvanie, ale všetko záleží od samotnej dohody zúčastnených strán.

Dostupní budú hráči zvučných mien ako sú David Alaba (Bayern Mníchov), Memphis Depay (Olympique Lyon), Hakan Çalhanoğlu (AC Miláno) či Georginio Wijnaldum (FC Liverpool).

 

 

 


Tagy: Lionel Messi David Alaba Sergio Agüero

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Matthew Childs, instagram.com

DISKUSIA