Nečakané zlyhanie lídra La Ligy: Stopka v pohári, Atlético končí už v treťom kole!

Stefan Savič a Diego Simeone z Atlética MadridStefan Savič a Diego Simeone z Atlética Madrid Zdroj: SITA/AP Photo/Bernat Armangue

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid nečakane vypadli už v 3. kole domáceho pohára. Líder najvyššej španielskej súťaže prehral na pôde treťoligového UD Cornella 0:1.

Domáci zaskočili favorita už v 7. minúte, keď sa strelecky presadil Adrian Jimenez. Atletico, ktoré nastúpilo bez viacerých opôr, v ďalšom priebehu zápasu nenašlo kľúč k prekonaniu defenzívy Cornelly. Plány Madridčanov zhatilo aj vylúčenie Ricarda Sancheza, ktorý musel ísť v 62. minúte predčasne do kabín po druhej žltej karte.

Viac o téme: Atlético Madrid UD Cornella