Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur v akcii Tiket za tiket!

Snehová kráľovná Petra Vlhová tento týždeň zabojuje o cenné body hneď niekoľkokrát. Dnes sa pokúsi zdolať svoje súperky v rakúskom Flachau, kde patrí medzi najväčšie favoritky. Následne si s nimi opäť zmeria sily 16. a 17. januára v Kranjskej Gore. Niké vám ponúka možnosť staviť si na Peťu počas akcie Tiket za tiket a získať 10 eur úplne zadarmo!

Hotové deja vu. Slovinskí organizátori ako minulý, tak aj tento rok museli presunúť dvojdňové podujatie obrovského slalomu z Mariboru do Kranjskej Gory. Dôvodom bolo nepriaznivé počasie a tiež nedostatok snehu. V roku 2020 skončila lyžiarska superstar zo Slovenska v obrovskom slalome na druhom mieste. Tento raz má však namierené na najvyšší stupienok.

S celkovým počtom 649 bodov je aktuálne Petra stále na prvom mieste. Dvojka v aktuálnom poradí, Talianka Marta Bassinová za ňou zaostáva o 119 bodov, na tretiu pozíciu sa posunula Bassinová, pred ktorou má rodáčka z Liptova náskok 226 bodov.

Tiket za tiket pokračuje!

Niké vám preteky snehovej kráľovnej Petry spestrí skvelou akciou. Pravidlá sú jednoduché. Na začiatok postačí, ak potvrdíte záujem o bonus. Odmenu vo forme voľného tiketu s hodnotou 10 eur získate vtedy, ak si počas trvania akcie podáte tiket s minimálnym vkladom 10 eur, na ktorom bude tip z alpského lyžovania.

Voľný tiket môžu hráči využiť do troch dní od jeho pripísania. Stačí si ho uplatniť na kurzové stávky s celkovým kurzom aspoň 1,05. Ako na to, záujemcovia o bonus nájdu tu.

Registrovať v Niké sa oplatí

Vyššie uvedené akcia je určená pre všetkých hráčov Niké. No pokiaľ ním ešte nie ste, aj pre vás máme skvelú ponuku. Zaregistrujte sa na www.nike.sk práve teraz! Niké vám následne po registrácii a doplnení vašich údajov pripíše na vaše konto 20 eur úplne zadarmo!


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA