Vodná slalomárka Stanovská nezaháľala ani cez Vianoce: Čaká ju príprava na ostrove s novými prvkami

Soňa StanovskáSoňa Stanovská Zdroj: Archív Soňa Stanovská

BRATISLAVA - Slovenská vodná slalomárka Soňa Stanovská sa v priebehu vianočných sviatkov venovala aj školským povinnostiam, pretože si úspešne ukončila prvý semester na bratislavskej Univerzite Komenského.

,,Cez Vianoce som sa pripravovala doma na Orave a veľa som chodila do hôr. Kúpili sme si nový skialp a bežky. Na snehu som bola minimálne každý druhý deň a chodila som aj cvičiť. Samozrejme nechýbal dennodenne pádlovací trenažér a beh," prezradila 20-ročná slovenská vodnoslalomárka Soňa Stanovská, ktorá odchádza na takmer dvojmesačné sústredenie.

,,Začíname prípravu a v nedeľu odlietame na ostrov Réunion v Indickom oceáne, kde sa budeme pripravovať až do začiatku marca. Ešte sme tam síce nikdy neboli, ale čo sme mali možnosť počuť ohlasy od známych, tak všetky boli len a len pozitívne. Berieme so sebou aj bicykle, čo je novinka, pretože doteraz sme vždy išli len s loďami. Do prípravy zaradíme aj niektoré nové tréningové veci ako bicyklovanie, turistika, pretože spomínaný ostrov ponúka veľa možností," dodala Soňa Stanovská, ktorá odštartovala náročnú prípravu na novú olympijskú sezónu.

Soňa Stanovská Galéria fotiek (2) Zdroj: Archív Soňa Stanovská

Viac o téme: Soňa Stanovská
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Archív Soňa Stanovská
  • Zdroj: PR článok

Súvisiace články