Özil o Messim a Ronaldovi, ale aj o svojej budúcnosti: Cristiano bol najlepší v každej krajine, v ktorej hral

Mesut Özil Mesut Özil Zdroj: TASR/AP/Ian Walton

BRATISLAVA - Nemecký záložník Mesut Özil, ktorý sa dlhodobo herne trápi v londýnskom Arsenale sa prostredníctvom sociálnej sieti prihovoril fanúšikom. Bývalý hráč Realu Madrid odpovedal napríklad aj na otázku, kto lepším futbalistom z dvojice Cristiano Ronaldo a Lionel Messi.

32-ročný Özil, ktorý by v blízkej dobe mohol zamieriť do tureckého Fenerbahce Istanbul podporil svojho ex-spoluhráča z bieleho baletu. "Messi sa ukázal ako jeden z najlepších hráčov v Španielsku, ale Cristiano bol najlepší v každej krajine, v ktorej pôsobil," komentoval Mesut.
 
Özil obdržal aj otázku na adresu Sergia Ramosa. Fanúšikovia sa pýtali, či ho považuje za najlepšieho obrancu na svete. "Patrí medzi svetovú špičku viac ako desať rokov a vypracoval sa na skvelého lídra. Jeho chuť po víťazstve je úžasná. Povedal by som, že je najlepším obrancom mojej generácie," vzdal hold španielskeho obrancovi.
 
"Myslím si, že budem pokračovať v Turecku, alebo v USA. To sú dve krajiny, kde by som si rád zahral. Fenerbahce som fandil ešte ako dieťa. Sú najväším klubom v Turecku, podobne ako Real Madrid v Španielsku," povedal Özil ku svojej ďalšej budúcnosti. Informovalo periodikum Marca.com.
Viac o téme: Cristiano Ronaldo Lionel Messi Mesut Özil
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/AP/Ian Walton
  • Zdroj: športky

Súvisiace články