VIDEO IBRAkadabra! Zlatan opäť hlavnou hviezdou: Dvoma gólmi zariadil výhru nad Cagliari

Zlatan Ibrahimovič oslavuje gól Zlatan Ibrahimovič oslavuje gól Zdroj: SITA/AP/Spada/LaPresse

CAGLIARI - Futbalisti AC Miláno zvíťazili v pondelňajšom zápase 18. kola talianskej Serie A na pôde Cagliari 2:0 a na čele tabuľky majú trojbodový náskok pred mestským rivalom Interom. O oba góly favorita sa postaral švédsky kanonier Zlatan Ibrahimovič.

AC poslal do vedenia už v 7. minúte, keď premenil penaltu a krátko po zmene strán pridal svoj dvanásty ligový gól v prebiehajúcej sezóne. Milánčania si postrážili náskok aj napriek vylúčeniu Alexisa Saelemaekersa, ktorý videl v 74. minúte druhú žltú kartu. Belgický stredopoliar prišiel na ihrisko z lavičky a vydržal na ňom iba osem minút.