Legendárny Ronaldinho rapovou hviezdou? VIDEO nového klipu z divokej párty plnej polonahých žien!

Legendárny Ronaldinho sa vydáva na rapovú dráhu
Legendárny Ronaldinho sa vydáva na rapovú dráhu

BRATISLAVA - Spolu s bratom strávil vo väzení 32 dní a po augustovom prepustení už v októbri ochorel na nový typ koronavírusu. Legendárny brazílsky loptový kúzelník Ronaldinho má po ťažkých časoch opäť dôvod na svoj typický úsmev od ucha k uchu.

Zdá sa, že veľká brazílska legenda a niekdajšia obrovská hviezda futbalových trávnikov našla nový zmysel svojho života. Ronaldinho sa po náročnom období svojho života vrhol na hudobnú kariéru a z nového klipu je zrejmé, že mu táto rola dokonale pasuje. Brazílčan sa objavil v novom videoklipe brazílskej rapovej skupiny Tropa do Brux, ktorý zachytáva veľkú párty plnú polonahých žien. 

Bývalý majster sveta a víťaz Ligy majstrov pôsobenie v hudbe nepovažuje len za krátkodobý rozmar, ale vytýčil si v tejto oblasti aj dlhodobé ciele. Držiteľ Zlatej lopty z roku 2005 chce v tomto roku stihnúť vyďať ďalších osem singlov, čo len potvrdzuje, že k hudbe mal Brazílčan vždy veľmi blízko. Už v roku 2016 sa spolupodieľal na songu pre paralympiádu v Rio de Janeiro v roku 2016 a o rok neskôr vydal singel Sozinho.

"Vždy som mal blízko k R&B, rapu, hip hopu a v posledných rokoch aj k trapu. Dúfam, že sa moja hudba dotkne sŕdc poslucháčov," vyhlásil pred časom legendárny Brazílčan. Po náročnom období, ktoré má už Ronaldinho zrejme definitívne za sebou, by sa tak mohol opäť usmievať a robiť to, čo ho aktuálne najviac baví a byť opäť šťastným mužom. 


Tagy: Ronaldinho Gaucho Tropa do Brux

Zdroj:
športky
Foto:
Screenshot Youtube; Video: Youtube - Ronaldinho Gaucho

DISKUSIA