VIDEO Ester Ledecká hitom internetu! Česká šampiónka dala počas jazdy emóciam voľný priebeh

Na snímke česká lyžiarka Ester Ledecká počas zjazdu žien Svetového pohára vo švajčiarskom stredisku Crans MontanaNa snímke česká lyžiarka Ester Ledecká počas zjazdu žien Svetového pohára vo švajčiarskom stredisku Crans Montana Zdroj: TASR/AP/Gabriele Facciotti

CRANS MONTANA - Lyžiarka Ester Ledecká obsadila druhé miesto v zjazde v Crans Montane a piatykrát v kariére vystúpila vo Svetovom pohári na stupne víťazov. Na skrátenej trati vo švajčiarskom stredisku nestačila olympijská šampiónka zo Super-G len na Talianku Sofiu Goggiovú.

Ledecká predviedla s číslom päť na trati agresívnu a pritom bezchybnú jazdu a priebežne sa ujala vedenia o 0,75 sekundy pred  Nemkou Kirou Weidleovou. V kresle pre vedúcu závodníčku sa ale po svojej jazde do vysielačky karhala, že sa pred rovinkou rozbalila. Svoj hnev pritom prejavila hneď na trati, kde ju ruchové mikrofóny a teda aj televízny diváci zachytili ako počas svojej jazdy sama pre seba vykríkla nadávku. 

V čele česká reprezentantka a tiež elitná snowboardistka Ledecká vydržala do riskantnej jazdy Goggiovej, ktorá bola rýchlejšia o 20 stotín a zvíťazila v zjazde tretíkrát v rade. Druhý zjazd v Crans Montane sa pôjde v sobotu, v nedeľu je na programe Super-G, ktorý bude náhradou za zrušený decembrový závod v St. Moritzi.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
Viac o téme: Nadávka Ester Ledecká
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/AP/Gabriele Facciotti; VIDEO: Facebook - Zomri
  • Zdroj: ČTK, športky

Súvisiace články