VIDEO Americký bojovník prepísal históriu: Poirier knokautoval McGregora!

Dustin Poirier a Conor McGregor Dustin Poirier a Conor McGregor Zdroj: Profimedia

ABÚ ZABÍ - Írskemu bojovníkovi MMA Conorovi McGregorovi nevyšiel návrat do klietky. V hlavnom zápase galavečera UFC 257 v Abú Zabí prehral s Dustinom Poirierom technickým knokautom v druhom kole.

Američan v ňom natlačil svojho súpera ku klietke a zasypal ho spŕškou úderov. McGregor nekládol takmer žiadny odpor, vôbec nestíhal uhýbať hlavou, čo súper využil a sériou tvrdých rán ho poslal na zem. Jeho ďalší útok zastavil až zásah rozhodcu. McGregor utrpel K.O. prvýkrát v rámci MMA.

"Po tak dlhej pauze je to ťažké. Dustin je bojovník. Musím to oprášiť a vrátiť sa. To urobím. Potrebujem aktivitu. Výborne, Dustin. Je ťažké prehltnúť prehru," povedal McGregor, ktorý prehral druhý z posledných troch zápasov.

Slávny Ir nestačil v októbri 2018 na Chabiba Nurmagomedova, potom vlani v januári porazil po dominantnom výkone Donalda Cerroneho. Teraz nečakane opäť neuspel. Veľký problém mal McGregor najmä s kopancami na nohu, po ktorých ho Poirier zatlačil na pletivo Oktagon a tvrdými údermi zápas ukončil.

"Je to skvelé víťazstvo, ktoré ma ale neprekvapilo. Conor je profesionál a vzal to skvele. Máme to 1:1, možno sa stretneme znovu," uviedol Poirier, ktorý pred šiestimi rokmi prehral s McGregorom k.o. už v prvom kole.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
Viac o téme: MMA Conor McGregor UFC Dustin Poirier
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Profimedia; VIDEO: YouTube/UFC Comps; Twitter/UFC
  • Zdroj: TASR, ČTK

Súvisiace články