VIDEO Škriniar mal s rozzúrenými kohútmi čo robiť: Lukaku sa takmer pobil s Ibrahimovičom!

Zlatan Ibrahimovič verzus Romelu Lukaku
Zlatan Ibrahimovič verzus Romelu Lukaku

MILÁNO - Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom sa prebojovali do semifinále Talianskeho pohára. Vo štvrťfinále zdolali v mestskom derby AC Miláno 2:1. Víťazný gól strelil v siedmej minúte nadstaveného času z priameho kopu Christian Eriksen.

Milánske derby prinieslo množstvo zaujímavých momentov a jeden z nich sa udial v závere prvého dejstva. Poriadne iskriť to začalo medzi hviezdnymi kanoniermi na obidvoch stranách. Romelu Lukaku sa zoči voči postavil nestarnúcemu Zlatanovi Ibrahimovičovi a len málo chýbalo k tomu, aby nedošlo aj k fyzickej potýčke. 

O aké také ukľudnenie emócií sa postaral Milan Škriniar, ktorý zachoval duchaprítomnosť a pokúsil sa upokojiť rozzúreného spoluhráča, ktorý poriadne nandal Zlatanovi. Ten ho podľa zvukov zachytených zvukovými mikrofónmi nazval oslom a poslal domov za svojou matkou. Belgický kanonier si to nenechal len tak a bez servítky naložil Zlatanovi aj jeho manželke: "Fu*k you and your wife". Obidvaja kohúti za hrubé správanie dostali žlté karty. 

Práve Ibrahimovič uź v 31. minúte zápasu poslal AC do vedenia, ale v 58. minúte si nedal pozor a po druhej žltej karte predčasne putoval pod sprchy. Lukaku sa v 71. minúte dočkal, keď z pokutového kopu vyrovnal a v dramatickom závere potom o víťazovi vypätého derby rozhodol Eriksen. 


Tagy: Zlatan Ibrahimovič AC Miláno Inter Miláno Milan Škriniar Romelu Lukaku

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky, TASR
Foto:
SITA/AP - Antonio Calanni; Video: Twitter

DISKUSIA