Matej Paulovič bude ďalej rozvíjať svoju kariéru v Česku: Odvádza prácu, ktorú od neho očakávame

Matej Paulovič
Matej Paulovič

PARDUBICE - Slovenský hokejový útočník Matej Paulovič bude aj po skončení prebiehajúcej sezóny pokračovať v tíme českého extraligistu Dynama Pardubice. S klubom podpísal novú dvojročnú zmluvu s opciou.

Dvadsaťšesťročný Paulovič prestúpil do Pardubíc pred rokom z Hradca Králové. V tomto ročníku zatiaľ odohral 32 zápasov a zaznamenal v nich 21 bodov. "Som veľmi rád, že v Pardubiciach môžem pokračovať. Síce som si na začiatku ročníka zlomil ruku, počas tohto času som však mohol pracovať na rôznych veciach s kondičným trénerom, čo mi pomohlo. Až na ten začiatok sa táto sezóna vyvíja dobre a dúfam, že to udržíme a urobíme dobrý výsledok," povedal Paulovič.

"Podpis Mateja Pauloviča nás veľmi teší, pretože ide o hráča, ktorý nám zapadá do koncepcie pre nasledujúce sezóny. Je typom veľmi dôrazného útočníka, ktorý dokazuje, že je šikovný aj v zakončení. Sme radi, že ho zranenie na začiatku sezóny nezabrzdilo a odvádza prácu, ktorú od neho očakávame," povedal pre klubový web športový riaditeľ Dynama Dušan Salfický.


Tagy: Matej Paulovič HC Dynamo Pardubice Dušan Salfický

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
TASR
Foto:
profimedia.sk

DISKUSIA