FOTO Slovan na poslednú chvíľu zmaril Greifov prestup: Fanúšikovia žiadajú jeho uvoľnenie!

Dominik GreifDominik Greif Zdroj: TASR – Jakub Kotian

MALLORCA - Slovenský brankár Dominik Greif sa napokon nestane hráčom španielskeho klubu RCD Mallorca, aj napriek tomu, že v tíme už absolvoval lekársku prehliadku. ŠK Slovan Bratislava totiž na poslednú chvíľu hosťovanie s opciou na trvalý prestup zablokoval.

Informácie potvrdil pre RTVS aj majiteľ Slovana Bratislava Ivan Kmotrík st.: "Vyzerá to tak, že bude hráčom Slovana aj na jar a uvidíme, ako sa dohodneme. Nemôžeme len tak predávať narýchlo za päť minút dvanásť kľúčových hráčov. Dominik ostáva tu a problém je vyriešený.“

23-ročný gólman sa pritom nachádzal už dva dni v zahraničí, odkiaľ pridával na sociálnu sieť fotografie slnečného Španielska. V španielskom druholigovom klube RCD Mallorca hráva aj ďalší slovenský reprezentant Martin Valjent, spoluhráčmi sa však nestanú.

FOTO Slovan na poslednú Galéria fotiek (3) Zdroj: Instagram/Dominik Greif


Aj samotný Dominik Greif bol veľmi smutný zo stroskotaného transferu. Podporu mu vyjadrili aj španielski fanúšikovia, ktorí sa tešili na jeho príchod. Pod príspevok bratislavského klubu na sociálnej sieti začali vypisovať komentáre #freedominik (pozn. uvoľnite Dominika). Na to zareagoval Greif vďačnými slovami: "Ďakujem všetkým fanúšikom RCD Mallorca za ich správy, znamená to pre mňa veľmi veľa."

FOTO Slovan na poslednú Galéria fotiek (3) Zdroj: Instagram/Dominik Greif

Viac o téme: RCD Mallorca ŠK Slovan Bratislava Dominik Greif
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR – Jakub Kotian; VIDEO: RTVS
  • Zdroj: športky

Súvisiace články