FOTO Greifa po nevydarenom hosťovaní osočujú: Ultras ho nazvali zradcom Slovana Bratislava!

Dominik GreifDominik Greif Zdroj: SITA/Branislav Bíbel

BRATISLAVA - O stroskotanom hosťovaní slovenského brankára Dominika Greifa sme už informovali. O služby tohto talentovaného odchovanca Slovana prejavil záujem španielsky celok RCD Mallorca.

Vedenie Slovana však Greifov odchod do tímu, v ktorom pôsobí aj slovenský reprezentant Martin Valjent zablokoval. Mallorca chcela 23-ročného gólmana na hosťovanie do konca sezóny s opciou na trvalý prestup, ale z tohto obchodu nakoniec nič nebolo. Informáciu potvrdil pre RTVS samotný majiteľ Slovana Ivan Kmotrik st., ktorý odmieta predávať kľúčových hráčov na poslednú chvíľu.
 
Niektorí priaznivci Slovana si po tejto záležitosti vytvorili na Greifa svoj názor, čo odprezentovali na sociálnej sieti, kde Dominikovi zanechali tvrdý odkaz. Označili ho v ňom za zradcu, ktorý chcel odísť zo svojho materského klubu bez toho, aby to bolo pre Slovan Bratislava výhodné.

V každom prípade treba poznamenať, že v tomto prípade hovoríme o jednom z najtalentovanejších gólmanov na slovenských futbalových trávnikoch, ktorému mnoho ľudí predpovedá úspešnú kariéru v zahraničí. Na svoj presun mimo Fortuna ligy si však Greif bude musieť počkať. Viac o nevydarenom hosťovaní Greifa si prečítate TU!
 
Fotogaléria k článku Počet fotiek: 7
Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava Dominik Greif
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/Branislav Bíbel
  • Zdroj: športky

Súvisiace články