Piqué o Ramosovi a o rozhodcoch v Španielsku: Ako vieme, že nebudú pískať v prospech Realu?

Gerard PiquéGerard Piqué Zdroj: SITA/AP/Joan Monfort

BARCELONA - Odveká rivalita medzi Realom Madrid a FC Barcelonou je futbalovým fanúšikom dobre známa. Občas do ohňa prilejú aj samotní hráči, čo najnovšie ukázal skúsený stopér Gerard Piqué.

Dlhoročný pilier defenzívy Barcelony si myslí, že rozhodcovia v zápasoch radi uprednostňujú Real Madrid. "Jeden bývalý rozhodca povedal, že takmer 85% rozhodcov pochádza z Madridu. Ako teda vieme, že nebudú pískať v prospech Madridu? Rešpektujem rozhodcov a ich profesionalitu, ale keď nastane nejaký moment, ktorý je pochybný, nebudú aj keď nevedome pískať jednej strane viac, ako tej druhej?," zamyslel sa 34-ročný futbalista.
 
Piqué sa vjadril aj na adresu Sergia Ramosa, ktorý sa zatiaľ stále s Realom nedohodol na novej zmluve a dokonca sa hovorí o jeho odchode z Madridu. "Sme spolu v kontakte, vychádzame spolu dobre, ale o jeho zmluve nehovoríme. Ja mám s Madridom dobrý vzťah. Vymieňam si dresy s niektorými hráčmi. Mám doma Cristianov dres, Benzemov či Ramosov, ale aby som si náhodou jeden obliekol, to je už na mňa priveľa," dodal s úsmevom stopér Barcelony pre portál Goal.com.

Kapitán Realu Madrid Sergio Galéria fotiek (3) Zdroj: SITA/AP Photo/Martin Meissner
Viac o téme: FC Barcelona Real Madrid Gerard Piqué Sergio Ramos
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA/AP/Joan Monfort
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy