VIDEO V Nemecku nič nové: Bayern kráča za titulom, recept nenašla ani Pekaríkova Hertha

Hráči Bayernu sa tešia z góluHráči Bayernu sa tešia z gólu Zdroj: SITA/AP/John MacDougall

BERLÍN - Futbalisti Herthy Berlín v zostave so slovenským reprezentačným obrancom Petrom Pekaríkom prehrali v 20. kole nemeckej Bundesligy s Bayernom Mníchov 0:1. O triumfe úradujúceho majstra rozhodol v 21. minúte Francúz Kingsley Coman.

Hostia mohli vyhrávať už od 12. minúty, poľský kanonier Robert Lewandowski však nepremenil pokutový kop. Bavori si upevnili vedenie v tabuľke. Na čele majú 10-bodový náskok pred Lipskom, ktoré odohralo o zápas menej, v sobotu sa predstaví na pôde Schalke 04 Gelsenkirchen. Hertha je so 17 bodmi na 15. priečke.