Vychutnajte si svetový tenis v Niké, teraz so špeciálnymi bonusmi pre všetkých hráčov!

Konečne. Dočkali sa už aj tenisoví priaznivci. Svetový tenis je späť a to hneď top podujatím – grandslamom Australian Open. Vychutnajte si špičkové súboje v stávkovej spoločnosti Niké. S jednotkou na stávkovom trhu vám neujde žiadny zápas. Všetky súboje totiž môžete sledovať NAŽIVO. Navyše Niké má pre všetkých hráčov pripravené poriadne lukratívne bonusy. Nepremeškajte svoju šancu.

Všetky súboje NAŽIVO v TV NIKÉ

Hoci na svetový tenis sme všetci už poriadne zvedaví, tohtoročný Australian Open bude rozhodne iný ako predchádzajúce ročníky. Organizátori robili všetko preto, aby aj napriek pretrvávajúcej koronakríze turnaj prebehol bez problémov. Otázna je forma hráčov, keďže viacerí pred samotným začiatkom odohrali minimum súťažných duelov. Na druhej strane ale do Austrálie zavítali takmer všetky esá. Chýbajú akurát Federer, či Bertensová s duom Američaniek Keysová a Anisimovová. V Melbourne by sme tak mali byť svedkami kvalitných zápolení. So stávkovou spoločnosťou Niké vám neujde ani jeden duel, keďže vám všetky konfrontácie ponúkame NAŽIVO v TV Niké. Stačí sa prihlásiť a môžete si užiť súboje Djokoviča, Nadala, Thiema, Medvedeva, ale aj Sereny Williamsovej, Osakovej, či Slovenky Schmiedlovej.  

Extra bonus k Australian Open
Máte aj vy rovnakých favoritov? Tipujte v Niké. Navyše teraz na vás čaká špeciálny bonus k Australian Open. Získajte až 500 €! Ako na to? Najneskôr do troch dní od prijatia bonusu uskutočnite vklad na svoje konto. Jeho výška pritom určí hodnotu vášho bonusu a to až do výšky 500 €. Nepremeškajte skvelú príležitosť. Šancu naň máte do 14. februára. 

Na svoje si prídu aj tipérski nováčikovia
Ak ste ale v tipovaní úplným nováčikom, zaregistrujte sa práve teraz. Na každého nového hráča po zaregistrovaní a doplnení svojich údajov čaká 20 € úplne zadarmo! Ideálny darček pre začiatok v tipovaní! Pridajte sa do veľkého počtu spokojných hráčov v našom Novom Klube Niké!

Užite si špičkový tenis s jednotkou na stávkovom trhu Niké


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA