VIDEO Šokovaný Nadal na Australian Open nechápal: Vztýčený prostredník od opitej fanúšičky!

Podguráženú fanúšičku odvádza ochrankaPodguráženú fanúšičku odvádza ochranka Zdroj: TASR/AP - Rick Rycroft

MELBOURNE - Španielskeho tenistu Rafaela Nadala nezastavil v 2. kole Australian Open ani bizarný incident počas druhého setu zápasu s Američanom Michaelom Mmohom. Duel museli nakrátko prerušiť pre neprístojné správanie jednej z diváčok.

Tá zrejme nepatrila k Nadalovým fanúšikom, no jej provokácie a neslušné gestá smerom k Španielovi prekročili únosnú mieru a usporiadateľská služba ju vykázala z tribúny. "Nie, neviem kto to bol, a úprimne, ani to nechcem vedieť," odpovedal Nadal na otázku, či sa s nespokojnou dámou poznali.

Španiela však incident nerozhodil a zápas doviedol bez problémov do víťazného konca, keď zdolal amerického kvalifikanta 6:1, 6:4, 6:2. "Dnes to bol pre mňa pozitívny večer, stále sa však musím zlepšovať, pretože to bude čoraz ťažšie," citovala Nadal agentúra AFP. V ďalšom kole sa stretne s Britom Cameronom Norriem.

Podgurážená fanúšička na zápase Galéria fotiek (6) Zdroj: TASR/AP - Rick Rycroft

Na pozápasovej tlačovke musel Rafa pochopiteľne reagovať aj na otázky ohľadom bizarného incidentu, ktorý v kariére zrejme ešte nikdy nezažil: "Asi trochu moc pila, možno gin alebo tequilu. Bolo to smiešne a naozaj zvláštne. Neviem, prečo mi ukazovala prostredníček. Musel som sa smiať, ale bola to proste chudák ženská a navyše poriadne opitá," uviedol s pokojom antukový kráľ. 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 6
Viac o téme: Rafael Nadal Australian Open 2021 Michael Mmoh
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/AP - Rick Rycroft
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články