VIDEO Po úmornom boji vypukla na kurte ďalšia talianska dráma: Mal si fakt sk*rvené šťastie!

Fabio Fognini a Salvatore Caruso si po päťsetovej dráme skočili do vlasovFabio Fognini a Salvatore Caruso si po päťsetovej dráme skočili do vlasov Zdroj: SITA/AP - Hamish Blair

MELBOURNE - Zaujímavé talianske derby medzi Fabiom Fogninim a Salvatorem Carusom prinieslo druhé kolo Australian Open, v ktorom sa po viac ako troch hodinách a 45 minútach z vydretého triumfu 4:6, 6:2, 2:6, 6:3, 7:6(12) radoval napokon favorizovaný Fognini. Aj napriek tomu sa ale po zápase netváril príliš nadšene, súpera provokoval a vyhrotenejšiemu pozápasovému konfliktu talianskych kohútov zabránil len rozhodca.

Zrejme až nečakane veľké trápenie vynervovalo ľahko rozladiteľného manžela Flavie Pennetaovej, ktorému sa zdalo, že jeho krajan mal v zápase až príliš veľa štastia. Fognini sa viackrát v priebehu päťsetovej drámy sťažoval na modernú techniku, ktorá v Melbourne nahradila čiarových rozhodcov aj jastrabie oko a ktorá viackrát prisúdila sporné fiftíny na stranu súpera. Práve v záverečnom supertajbrejku sa horkokrvný Fognini dožadoval jastrabieho oka, ktoré ale na Australian Open už nie je k dispozícii.

"Mal si fakt sk*rvené šťastie. Mal by si sa mi ospravedlniť. Nič som proti tebe nemal až dodnes," pustil sa Fognini do porazeného Carusa, ktorý sa v zápase po nepríjemnom zranení nechal ošetrovať a aj keď húževnato bojoval, na aktuálnu svetovú sedemnástku to napokon nestačilo. Caruso nechápal o čo víťazovi vlastne ide a bránil sa tým, že za celý zápas mu nepovedal ani slovo a nerozumie vôbec jeho správaniu, ktoré by od neho nečakal. 

Pri ostrej výmene názorov sa horúce talianske hlavy dostali k sebe až veľmi blízko, našťastie rozhodca sa medzi Talianov postavil a zabránil črtajúcemu sa fyzickému kontaktu. Uvidíme, či si Fognini po urputnom boji na kurte a ostrej hádke zvýšil sily aj do ďalšieho kola, v ktorom na Taliana čaká veľká domáca nádej Alex De Minaur. 

Fabio Fognini a Salvatore Galéria fotiek (9) Zdroj: SITA/AP - Hamish Blair

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 9
Viac o téme: Fabio Fognini Salvatore Caruso Australian Open 2021
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP - Hamish Blair; VIDEO: Youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články