VIDEO O zisku troch bodov rozhodli už v prvom polčase: Hrdinom AS Rím dvojgólový Veretout

Jordan Veretout oslavuje gólJordan Veretout oslavuje gól Zdroj: SITA/AP/Alfredo Falcone/LaPresse

RÍM - Futbalisti AS Rím zvíťazili v nedeľnom stretnutí 22. kola najvyššej talianskej súťaže nad Udinese Calcio 3:0. O zisku troch bodov rozhodli už v prvom polčase, keď sa v 5. a 25. minúte presadil Jordan Veretout, druhý zásah dosiahol z jedenástky. Konečné skóre stanovil v nadstavenom čase duelu Pedro.

Futbalisti Atalanty Bergamo uspeli v nedeľnom stretnutí 22. kola najvyššej talianskej súťaže na ihirsku Cagliari 1:0. Víťazný gól strelil v 90. minúte Luis Muriel. Domáci natiahli šnúru bez výhry na pätnásť zápasov, naposledy bodovali naplno 7. novembra.

Sassuolo ukončilo päťzápasovú sériu bez víťazstva, keď triumfovalo v Crotone 2:1. Na lavičke hostí bol aj slovenský reprezentant Lukáš Haraslín, ale do zápasu nezasiahol.