VIDEO Bayern bol blízko od blamáže: Víťazná šnúra giganta senzačne skončila doma s outsiderom

Robert LewandowskiRobert Lewandowski Zdroj: SITA/AP - Andreas Schaad

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov remizovali v pondelkovom stretnutí 21. kola bundesligy s Arminiou Bielefeld 3:3 a prišli o sedemzápasovú víťaznú sériu vo všetkých súťažiach.

Náskok Bayernu na čele tabuľky sa tak scvrkol zo siedmich na päť bodov pred druhým Lipskom. Hostia mali dobrý vstup do zápasu v Allianz Aréne a už v 9. minúte zaskočil súpera Michel Vlap, v 37. ich poslal do dvojgólového vedenia Amos Pieper. Ihneď po zmene strán znížil Robert Lewandowski, no už o minútu upravil na 3:1 pre nováčika Christian Gebauer. Bayern však dokázal vyrovnať zásluhou gólov Corentina Tolissa a Alphonsa Daviesa.

Bielefeld figuruje s 18 bodmi na 16. mieste tabuľky, no oproti svojim súperom odohral o zápas menej.

Bayern Mníchov - Arminia Bielefeld 3:3 (0:2)
Góly: 48. Lewandowski, 57. Tolisso, 70. Davies - 9. Vlap, 37. Pieper, 49. Gebauer

Viac o téme: Robert Lewandowski Arminia Bielefeld FC Bayern Mníchov