Obranca Martin Feherváry dostal päťku. A vôbec mu to nevadilo!

Martin Feherváry otestoval Citroën C5 Aircross v plug-in hybridnej verzi
Martin Feherváry otestoval Citroën C5 Aircross v plug-in hybridnej verzi

BRATISLAVA - Martin Feherváry, obranca a jedna z mladých a nádejných hviezd NHL ešte pred odchodom za mláku otestoval Citroën C5 Aircross v plug-in hybridnej verzii. A čo na nej ocenil?

V prvom rade praktickosť a komfort. Posuvné  sedadlá vzadu mu umožnia dostať do auta kompletnú výstroj. On sám môže vpredu relaxovať vďaka ergonomickému sedadlu so špeciálnou výplňou pre lepšiu oporu chrbta a tlmičom s progresívnymi hydraulickými dorazmi, ktoré hladko odfiltrujú všetky nerovnosti. A to je presne to, čo po tvrdom tréningu potrebuje. Preto sa aj s pomocou Citroënu C5 Aircross plug-in hybrid mohol dostať ešte pred sezónou do top formy tak, aby vynikol aj popri svojom novom spoluhráčovi Zdenovi Chárovi!

Martin však myslí nielen na hokej, ale aj na ekológiu. Preto je podľa neho 50-kilometrový dojazd čisto na elektrinu ďalšou výhodou auta, rovnako ako to, že batériu na ňom dokáže nabiť už do dvoch hodín. Presne takto si budúca hviezda NHL predstavuje ideálnu kombináciu  moderných technológií, ekológie a komfortu, ideálnu na každodenné jazdenie.

 


Tagy: Martin Feherváry

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
PR článok
Foto:
Citroën; Video: YouTube/Citroën

DISKUSIA