VIDEO Luis Alberto vystrelil najtesnejší triumf Lazia Rím, Janov si podelil body s Veronou

Luis Alberto a Joaquin Correa oslavujú gól LaziaLuis Alberto a Joaquin Correa oslavujú gól Lazia Zdroj: SITA/AP - Alfredo Falcone

RÍM - Futbalisti Lazia Rím zvíťazili v sobotnom domácom zápase 23. kola talianskej Serie A nad Sampdoriou Janov 1:0. Jediný gól duelu strelil v 24. minúte Luis Alberto.

Lazio sa posunulo na 4. miesto tabuľky o bod pred obhajcu Juventus, ktorý má ale dva zápasy k dobru.

FC Janov predĺžil svoju sériu bez prehry na sedem duelov, keď remizoval doma s Hellasom Verona 2:2. Až v tretej minúte nadstavenia druhého polčasu o tom rozhodol vyrovnávajúcim gólom Milan Badelj.

V záverečnom zápase dňa remizovalo doma Sassuolo s Bolognou 1:1. V domácom drese strávil duel na lavičke náhradníkov slovenský reprezentačný krídelník Lukáš Haraslín.

Sassuolo Calcio - FC Bologna 1:1 (0:1)
Góly: 52. Caputo - 17. Soriano, ČK: 30. Hickey (Bologna)