Ronaldinho v slzách, prišiel o milovanú osobu: Messi poslal brazílskej legende srdcervúci odkaz

Messi a Ronaldinho počas spoločného pôsobenia v BarceloneMessi a Ronaldinho počas spoločného pôsobenia v Barcelone Zdroj: SITA

BARCELONA - Večne usmiaty legendárny Brazílčan Ronaldinho Gaúcho smúti. Brazílska legenda prišla o milovanú matku, ktorá podľahla komplikáciám spojeným s koronavírusom.

Už 21. decembra Ronaldinho oznámil fanúšikom, že jeho matka bojuje v nemocnici s koronavírusom a prosil priaznivcov o modlitby za jej zdravie. Tento víkend ho ale ranila tragická správa o úmrtí milovanej osoby. Dona Miguelina Eloi Assis dos Santos dokonala tento víkend vo veku 71 rokov.

Úprimnú sústrasť zaželal bývalému spoluhráčovi z Barcelony aj súčasný kapitán Blaugranas Lionel Messi, ktorý smútočnej správe nemohol uveriť: "Ronnie, nemám slov, neverím tomu. Posielam ti všetku silu a veľké objatie tebe aj tvojej rodine. Je mi to veľmi ľúto, nech odpočíva v pokoji."

Sústrasť Ronaldinhovi zaželala aj niekdajšia hviezda Realu Madrid a brazílsky reprezentačný kanonier Ronaldo Nazario da Lima, ktorý na sociálnych sieťach zverejnil fotografiu s Ronaldinhom zo spoločných hráčskych čias: "Úprimnú sústrasť. Nech Dona Miguelina odpočíva v pokoji."

Kondolenčné správy na počesť matky Ronaldinha uverejnili aj jebo bývalé kluby Atletico Mineiro a Barcelona, kde Brazílčan pôsobil. 

Viac o téme: Lionel Messi Ronaldinho Gaúcho Dona Miguelina Eloi Assis dos Santos
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP - Manu Fernandez
  • Zdroj: športky

Súvisiace články