VIDEO Ronaldo opäť ukázal svoju genialitu: Juventus nedal šancu Crotone

Cristiano Ronaldo a jeho gólové oslavyCristiano Ronaldo a jeho gólové oslavy Zdroj: SITA/AP - Marco Alpozzi

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín zdolali v pondelkovom zápase 23. kola talianskej Serie A na domácom štadióne FC Crotone 3:0. Úradujúceho majstra nasmeroval k víťazstvu dvomi gólovými hlavičkami Cristiano Ronaldo.

Portugalský kanonier sa najprv presadil v 38. minúte po centri Alexandra Sandra a v závere prvého polčasu si v päťke ideálne naskočil aj na center Aarona Ramseyho. Po prestávke spečatil triumf americký stredopoliar Weston McKennie. Crotone bolo bezradné, za celý zápas si nevytvorilo jedinú vážnejšiu šancu.

Juventus sa tak po prehre s Neapolom (0:1) vrátil späť na víťaznú cestu. Z tretieho miesta stráca na vedúci Inter osem bodov a na druhé AC štyri body, pričom v porovnaní s milánskymi tímami má zápas k dobru.

Juventus Turín - FC Crotone 3:0 (2:0)
Góly: 38. a 45.+1 Ronaldo, 66. McKennie

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Juventus Turín FC Crotone