VIDEO Uličník Luis Suárez to opäť raz prepískol: Namiesto hryzenia prišiel s novým postupom!

Luis Suárez a Antonio RüdigerLuis Suárez a Antonio Rüdiger Zdroj: TASR/AP - Vadim Ghirda

BUKUREŠŤ - Gól v osemfinálovom šlágri Ligy majstrov proti Chelsea Londýn nedal, ale aj tak opäť upútal pozornosť. Uruguajský kanonier Atlética Madrid Luis Suárez pripomenul svoje prešľapy z minulosti, kedy sa doslova zahryzol do svojich súperov, tentokrát ale prišiel s novým postupom.

Uruguajský kanonier zvyčajne v tejto sezóne púta pozornosť dôležitými gólmi, no tentoraz zaujal iným počinom a pripomenul časy, keď sa do súperov doslova zahryzol. V stredu však prišiel s "novým postupom", keď televízne zábery odhalili, ako uštipol Antonia Rüdigera do vnútornej strany stehna.

Luis Suárez Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/AP - Vadim Ghirda

Aj keď inkriminovaný moment nebolo príliš vidieť, z následnej reakcie nemeckého stopéra bolo zjavné, že Suárez to opäť raz prehnal. Obrovitý nemecký zadák sa do uruguajského súpera okamžite pustil, zatiaľ čo útočník Atlética sa mu smial do tváre. Veľa nechýbalo aby nedošlo k fyzickej potýčke rivalov, ale rozhodcom sa našťastie napätú situáciu podarilo rýchlo ukľudniť a celý incident sa zaobišiel aj bez kartového trestu. 

"Je šikovný, ak je to správny výraz. Rozhodca sleduje tvár a skutočné nebezpečenstvo číha niekde zospodu, ako na ulici," citoval Daily Mail bývalého obrancu Ria Ferdinanda. "Keď poviete deťom, aby nehrýzli a oni namiesto toho začnú štípať, robíte to správne," glosoval Joe Cole.

Viac dôvodov na radosť mal po zápase Rüdiger, ktorého tímu vystrelil v Bukurešti nádhernými nožničkami víťazstvo kanonier Giroud a pred odvetou sú tak futbalisti Chelsea bližšie k štvrťfinále. 

Viac o téme: Chelsea Londýn Atlético Madrid Luis Suárez Oliver Giroud Antonio Rüdiger
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/AP - Vadim Ghirda; VIDEO: Twitter, BT Sport
  • Zdroj: športky, TASR

Súvisiace články