VIDEO Brankár St. Louis neudržal emócie na uzde! Pri odchode z ľadu napadol protihráčov

Jordan BinningtonJordan Binnington Zdroj: SITA/AP/David Zalubowski

SAN JOSE - Hráči St. Louis sa po troch prehrách dočkali plného bodového zisku, v divokej prestrelke skolili domáce San Jose 7:6. Dvomi gólmi sa pod víťazstvo Blues podpísal obranca Marco Scandella. Brankár "bluesmanov" Jordan Binnington nebude na svoj 100. zápas v NHL spomínať v dobrom, po štvrtom inkasovanom góle z 19 striel striedal a bol viditeľne nahnevaný.

Jeden z hlavných strojcov triumfu Blues v roku 2019 neudržal nervy na uzde. Keď prechádzal okolo striedačky domácich strčil najskôr lapačkou do Radima Šimka a potom ešte vyrážačkou v strede ihriska do Erika Karlsson. Než opustil hraciu plochu, postavil sa mu do cesty Devan Dubnyk, ale na bitku gólmanov napokon nedošlo.

"Asi bol frustrovaný. Len som mu povedal, nech už vypadne a upokojí sa," povedal Dubnyk. Tréner St. Louis Craig Berube priznal, že Binningtonova reakcia tím nakopla. "Je to vášnivý hráč, už to v minulosti preukázal. Pokúsil sa prebudiť tím a podarilo sa mu to," povedal. Nahradil ho nováčik Ville Husso, ktorý následne vykryl 19 z 21 striel.

Viac o téme: St. Louis Blues San Jose Sharks Jordan Binnington
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP/David Zalubowski; VIDEO: Youtube/NHL
  • Zdroj: TASR, ČTK

Súvisiace články