FOTO Z legendárneho El Niňa hromada svalov: Vyzerá, ako keby sa pripravoval na debut vo wrestlingu

Fernando TorresFernando Torres Zdroj: SITA/AP/Takuto Kaneko/Kyodo News

BRATISLAVA - Legendárny španielsky kanonier Fernando Torres (36) známy ako El Niňo sa po futbalovej kariére vrhol na posilňovanie a zdá sa, že dvíhanie činiek prináša svoje ovocie. Z niekdajšieho rýchlonohého atléta je totiž aktuálne poriadna hromada svalov.

Fernando Torres sa z atletického športovca vypracoval na poriadneho svalovca a po druhýkrát v tomto roku ukázal svoju premenu na sociálnych sieťach. "Vyzerá ako keby sa pripravoval na debut vo wrestlingu," napísal pod fotku komentár jeden z fanúšikov a ďalší dodal príznačné zhodnotenie: "Už to nie je chlapec (El Niňo) ale chlapisko (El Hombre)."

Niekdajší hviezdny kanonier Liverpoolu, madridského Atlética či španielskej reprezentácie zavesil definitívne kopačky na klinec v roku 2019. Aktuálne 39-ročný Španiel sa práve v Madride stal ako 19-ročný historicky najmladším klubovým kapitánom. V roku 2007 zamieril na Anfield Road, kde sa s 81 gólmi stal hviezdnym kanonierom a vydobyl si povesť nezastaviteľného superstrelca. Presun do Chelsea mu ale neprospel, na Stamford Bridge sa mu uź nepodarilo na hviezdne roky nadviazať. Po následnom hosťovaní v milánskom AC sa vrátil do materského Atlética a v roku 2018 si zahral aj v japonskom Sagan Tosu. Po skončení aktívnej kariéry pôsobil aj pri madridskej mládeži a aktuálne sa venuje hlavne dvíhaniu činiek. 

Viac o téme: Fernando Torres
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP/Takuto Kaneko/Kyodo News
  • Zdroj: športky

Súvisiace články