VIDEO Madridský gigant zaváhal: San Sebastián neokúsil trpkosť prehry ani na pôde Realu

Ferland Mendy a Martin ZubimendiFerland Mendy a Martin Zubimendi Zdroj: SITA/AP - Bernat Armangue

MADRID - Futbalisti Realu Madrid remizovali v pondelkovom dueli 25. kola La Ligy doma s Realom Sociedad San Sebastián 1:1 a zostali na tretej priečke tabuľky o skóre za Barcelonou. Päť bodov strácajú oba tímy na lídra Atlético Madrid, ktorý má zápas k dobru.

Real predtým vyhral štyri ligové stretnutia za sebou, no proti San Sebastiánu sa trápil v koncovke. Domáci síce mali streleckú prevahu, no hostia viedli od 55. minúty, keď skóroval Portu hlavičkou od brvna po centri Nacha Monreala z ľavej strany. Aspoň bod pre Real zachránil v 89. minúte Vinicius Junior. Domácim naďalej chýbali zranení Sergio Ramos, Dani Carvajal, Eden Hazard i Karim Benzema.

Portu a jeho gólové Galéria fotiek (7) Zdroj: SITA/AP - Bernat Armangue

San Sebastián neprehral v lige už šesť zápasov a patrí mu piata priečka.

Real Madrid – Real Sociedad San Sebastián 1:1 (0:0)
Góly: 89. Vinícius Junior – 55. Portu

Viac o téme: Real Sociedad San Sebastián Real Madrid CF