VIDEO Manchester City sa natrápil s Wolves: O víťazstve rozhodol v posledných minútach

Futbalisti Manchestru City oslavujú gól Futbalisti Manchestru City oslavujú gól Zdroj: SITA/Clive Brunskill/Pool via AP

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru City natiahli víťaznú sériu vo všetkých súťažiach na 21 zápasov. V utorkovej predohrávke 29. kola zdolali Wolverhampton Wanderers 4:1 a na čele tabuľky majú 15-bodový náskok pred mestským rivalom United, ktorý má zápas k dobru.

Domáci rozhodli o zisku troch bodov až v závere. V 80. minúte poslal City do vedenia 2:1 strelou zvnútra šestnástky Gabriel Jesus, v závere pridali poistku Riyad Mahrez a opäť Jesus. Zverenci Pepa Guardiolu naposledy nebodovali naplno 15. decembra, neprehrali už dvadsaťosem zápasov a vyrovnali tak klubový rekord z roku 2017. V lige vyhrali 15 stretnutí za sebou.

Manchester City – Wolverhampton Wanderers 4:1 (1:0)
Góly: 80. a 90.+5 Jesus, 15. Dendoncker (vlastný), 90. Mahrez – 61. Coady

Viac o téme: Wolverhampton Wanderers Manchester City