Muž sa tretíkrát narodil: Po páde lietadla s futbalistami Chapecoense prežil ďalšiu tragickú nehodu!

Erwin Tumiri prežil ďalšiu tragickú nehoduErwin Tumiri prežil ďalšiu tragickú nehodu Zdroj: Profimedia

COLOMI - Jeden zo šestice preživších pádu lietadla, pri ktorom v roku 2016 zahynulo 71 ľudí vrátane hráčov futbalového klubu Chapecoense, vyviazol s ľahšími zraneniami z ďalšej tragickej nehody. Člen vtedajšej posádky Erwin Tumiri sa v utorok tretíkrát narodil po havárii autobusu, pri ktorej v Bolívii prišlo o život 20 ľudí.

"Vyškriabal som sa von, sadol si a hovoril si: 'Už zase, nemôžem tomu uveriť'," citovali bolívijské médiá Tumiriho, ktorý bol prevezený do nemocnice s ľahšími zraneniami. Bývalý stevard bol v autobuse, ktorý sa na trase Cochabamba do Santa Cruz zrútil zo zhruba 150 metrov vysokého útesu. Spolu s ním z tragickej nehody len so zraneniami vyviazlo 30 ľudí.
 
Tragická nehoda autobusu si Galéria fotiek (2) Zdroj: Profimedia

V novembri 2016 bol Tumiri na palube charterového letu s futbalistami brazílskeho klubu Chapecoense, ktorý sa zrútil cestou na finále Juhoamerického pohára v Medellíne. Haváriu vedľa Tumiriho prežil ešte jeden člen posádky, traja futbalisti a jeden novinár, ktorý v roku 2019 zomrel na infarkt. Medzi 71 mŕtvymi bolo 19 hráčov, kompletný realizačný tím a funkcionári klubu.

Viac o téme: Erwin Tumiri
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Profimedia; VIDEO: YouTube
  • Zdroj: ČTK