VIDEO Haraslín stihol za pár minút zariadiť dve penalty, AC Miláno zachraňoval bod v nadstavení

Lukáš Haraslín v akciiLukáš Haraslín v akcii Zdroj: Profimedia

MILÁNO - Futbalisti AC Miláno v 25. kole talianskej Serie A iba remizovali doma s Udinese Calcio 1:1. Bod pre "rossoneri" zachránil v siedmej minúte nadstaveného času z pokutového kopu Franck Kessie. AC patrí v tabuľke druhé miesto s trojbodovou stratou na mestského rivala Inter Miláno, ktorý má k dobru štvrtkový duel v Parme.

Hráči SSC Neapol remizovali v úvodnom stredajšom dueli na ihrisku Sassuola Calcio 3:3. Hostia sa v 90. minúte ujali vedenia 3:2 po góle Lorenza Insigneho z pokutového kopu, nariadeného za faul Lukáša Haraslína.

Slovenský krídelník nastúpil v 85. minúte. Domácim sa však v piatej minúte nadstaveného času podarilo vyrovnať zásluhou Francesca Caputa. Stredopoliar Neapola Stanislav Lobotka vybehol na trávnik v 85. minúte.

AC Miláno - Udinese Calcio 1:1 (0:0)
Góly: 90+7. Kessie (z 11 m) 68. Becao

Atalanta Bergamo - Crotone 5:1 (1:1)
Góly: 12. Gosens, 48. Palomino, 50. Muriel, 58. Iličič, 85. Mirančuk - 23. Simy

Benevento Calcio - Hellas Verona 0:3 (0:2)

Sassuolo Calcio - SSC Neapol 3:3 (2:1)
Góly: 34. Maksimović (vlastný), 45+1. Berardi (z 11 m), 90+5. Caputo – 38. Zielinski, 72. Di Lorenzo, 90. Insigne (z 11 m)