VIDEO Nový kandidát na gól roka: Barzal si v NHL nádherne vychutnal brankára Sabres

Mathew Barzal strelil nádherný gólMathew Barzal strelil nádherný gól Zdroj: SITA/AP/Kevin Hagen

NEW YORK - Hokejisti New Yorku Islanders vyhrali v sobotnom súboji zámorskej NHL nad Buffalom 5:2, svoju víťaznú sériu natiahli už na štyri stretnutia a patrí im prvá priečka vo Východnej divízii. Posledné Buffalo sa naopak trápi a prehralo už šiesty duel po sebe.

Buffalo sa dostalo do vedenia už v prvej minúte po presnom zásahu Brysona. V úvode druhej tretiny však dokázal nádherným gólom vyrovnať Mathew Barzal. Ten sa dostal do samostatného úniku a tesne pred brankárom si dal nečakane hokejku pomedzi nohy a prekonal Cartera Huttona v bráne Sabres. Islanders napokon strelili v druhej tretine celkom 4 góly a v tretej tretine následne pridali oba celky po jednom zásahu.

Viac o téme: New York Islanders Buffalo Sabres Mathew Barzal
  • Zdroj: športky, TASR